jūsu īstā vieta svešvalodu apmācībai

Kāpēc apgūt svešvalodas “Lingua Plus Rīga”?

Īsumā pastāstīsim, kāpēc mēs esam labākā valodu skola Rīgā:

  • mūsu kvalitāte:

mūsu grupās mācas no 4 līdz 10 cilvēkiem. Katras nodarbības garums ir no 90 līdz 120 minūtēm. Tas nozīmē, ka katrs students iegūst katru nodarbību no 20 līdz 30 minūtēm individuālā mācību laika ar pasniedzēju.

  • mūsu efektivitāte:

mēs pasniedzam svešvalodas Latvijā jau 2 gadus un šajā laika posmā mūsu studenti, kuri mācījās konkrētu svešvalodu ar mērķi aizbraukt strādāt šajā valstī, dibināt biznesa kontaktus vai uzsākt mācības, veiksmīgi sasniedza savus mērķus. Ar mūsu studentu atsauksmēm Jūs varat iepazīties šeit. Vairāk atsauksmju Jūs varat lasīt arī mūsu centrā. 

  • individuāla pieeja katram studentam:

mūsu centrā Jūs varat sarunāt visas lietas: nodarbību grafiks - kurās dienās un laikā notiks nodarbības, ņemot vērā Jūsu iespējas un vēlmes, ja Jūs kavējat kādu no nodarbībām, tā tiek kompensēta citā laikā; Jūs varat veikt maksājumu pēc Jūsu apmaksas grafika, kuru izstrādāsiet Jūs paši - mēs nenosakām termiņus, kuros Jums ir jāveic apmaksa, to mēs sarunājam ar Jums individuāli, ņemot vērā Jūsu iespējas.

  • cena: piemērām, mūsu zviedru valodas kursu maksa 219,60Ls par 48 akadēmiskām stundām. Tas nozīme 4,58Ls par 45 minūtēm. Tajā cenā jau ir iekļauti visi nepieciešamie mācību materiāli, sertifikāts pēc kursa pabeigšanas, sertifikāta tulkojums uz Jums nepieciešamo svešvalodu ar centra apliecinājumu, konsultācijas sniegšanas par darba un studiju iespējām ārzemēs, kafija/tēja. Kursa apmaksu Jūs varat veikt pa daļām Jums ertākajā kartībā. Ņemot vērā visus nosacījumus un mūsu piedāvāto kvalitāti, tā ir viena no zemākām cenām valodas kursu tirgū.
  • "Lingua+ Rīga" ir mācību centrs, kas reģistrēts Izglītības kvalitātes Valsts dienestā, kas nozīme, ka apliecības, kas izsniegtas mūsu centrā, atbilst visām prasībām un tiek atzītas kā pieaugušo neformālās izglītības apliecinošs dokuments. 
  • Mūsu mācību programmas ir apstiprinātas un mūsu pasniedzējiem ir atbilstoša izglītība kursa saturam. Tas nozīmē, ka pasniedzējs zina, ko un kā viņš māca.
  •  Katra nodarbība ir plānota tāda veidā, lai Jūs paspētu izrunāt gan gramatiku, gan izlasīt un apgūt jaunas tēmas, vārdu krājumu, dialogus,  kā arī iesaistīties dialogos, lai attīstītu sarunvalodas prasmes, un izpildīt uzdevumus pēc audio/video materiāliem.
  • Jūs saņemat visus nepieciešamos mācību materiālus uzreiz nodarbībā, tas nozīmē, ka nerodas nekādi papildus izdevumi mācībām, kā, piemēram, maksa par diskiem utml. Tikai mūsu skolā izmanto Eiropā izdotus audio un video materiālus ar mērķi apgūt pareizu izrunu un mācīties uztvert dzīvo valodu.
  •  

Izvēlieties pareizo kvalitātes atbilstību Jūsu laikam un naudai!  Neesiet viens no.. Esiet labākais.

 

Tagad Jūs varat:

 

Jautājumi? Sazinieties ar mums nekavējoties!

Lingua+ RĪGA: Neesi viens no.. Esi labākais.

Mēs Jums atzvanīsim
vienkārši norādiet savu telefona numuru

ESI PIRMAIS,
kas uzzin par mūsu piedāvājumiem!

   

Atsauksmes

"Liels paldies! Ļoti labi kursi. Obligāti rekomendēsu saviem draugiem. Pasniedzēja - super, malacis!"

Aleksejs,
par norvēģu vaodas kursu iesācējiem
lasīt vairāk
   

Partneri

autoprofit.lv akvafors.lv Video kamerasVideo kameras