Valodu programmas bērniem un pusaudžiem.

 

Jaunajā mācību gadā Valodu centrs Lingua Riga ir sagatavojis vairākas valodu apguves programmas gan pirmsskolas vecuma bērniem, gan dažāda vecuma skolēniem. Nenoliedzami, mūsdienu dzīvē valodu zināšanas ir ne tikai noderīgas, bet bieži vien arī nepieciešamas, un, kā zināms, svešvalodas labāk mācīties jau kopš bērnības, jo tieši šajā vecumā apkārtējā pasaule pārsvarā tiek uztverta asociāciju līmenī un jaunie vārdi, tādējādi, tiek iegaumēti daudz vieglāk.

 

Lingua Riga piedāvā valodu mācību programmas dažādām grupām - bērniem un pusaudžiem vecumā no 3 līdz 18 gadiem - atkarībā no interešu un zināšanu līmeņa. Nodarbības valodu grupās pasniedz ne tikai vietējie pasniedzēji, bet arī vieslektori, kas veicina gan svešvalodu klausīšanās prasmju attīstību, gan uzlabo un pilnveido bērnu runātprasmi apgūstamajā valodā.

Apgūstamās valodas izvēle 

Lingua Riga piedāvā iespēju apgūt ne tikai krievu un latviešu valodu, kas ir nepieciešamākās valodas ikdienā, bet arī iemācīties izplatītākās Eiropas valodas, kuru zināšanas var palīdzēt Jūsu bērnam iegūt labāku izglītību un veiksmīgāk izveidot savu karjeru.

Lingua Riga piedāvātais mācību klāsts
bērniem un skolēniem:

 

 

Pierakstīties nodarbībām, kā arī uzzināt papildus informāciju 
Jūs varat, piezvanot mums pa tālr. 67370015, 20021062, uzrakstot e-pastu: info@linguaplusriga.com vai aizpildot pieteikuma formu mūsu mājas lapā.

  Vienmēr esat laipni gaidīti mūsu valodu centrā Lingua Riga Cēsu ielā 31, k3, 5k3 ieeja, 4.stāvā.

Neesi viens no..Esi labākais!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mēs Jums atzvanīsim
vienkārši norādiet savu telefona numuru

ESI PIRMAIS,
kas uzzin par mūsu piedāvājumiem!

   

Atsauksmes

"Liels paldies! Ļoti labi kursi. Obligāti rekomendēsu saviem draugiem. Pasniedzēja - super, malacis!"

Aleksejs,
par norvēģu vaodas kursu iesācējiem
lasīt vairāk
   

Partneri

autoprofit.lv akvafors.lv Video kamerasVideo kameras