Step Up - Solis uz priekšu 

 Vasara - laiks sasniegt augstāku angļu valodas līmeni!

"Lingua Plus Rīga" piedāvā īpašu pārsteigumu - vasaras angļu valodas programmu "Solis uz priekšu".

Ne velti programmas nosaukums ir "Solis uz priekšu", jo programma paredzēta visiem, kas vēlas īsā laika posmā efektīvi paaugstināt savas angļu valodas zināšanas un sasniegt jaunu līmeni. Ja Jūsu zināšanas ir Beginners, tad mēneša laikā Jūs tās paaugstināsiet līdz Upper-Beginners līmenim. Savukārt, ja Jūsu līmenis ir Low-intermediate, tad pēc 1 mēneša ilga kursa tas sasniegs Intermediate. Līdz ar to kursa stratēģija ir rezultatīvi un efektīvi sasniegt jaunu angļu valodas līmeni, pielietojot jaunākās valodas apgūšanas metodes un paļaujoties mūsu pasniedzēju pieredzei, kvalifikācijai un unikālai mācību programmai.

 

 

 

Viens kurss ilgst 36 akadēmiskās stundas, tas nozīmē, ka nedēļā Jums norisināsies 3 nodarbības un katras nodarbības garums būs 135 minūtes.  Līdz ar to viss kurss ilgst tikai 1 mēnesi!

 

 

Nodarbības ir iespējamas rīta stundās, pusdienlaikā un vakaros. Pierakstoties uz kursiem, Jums ir jānorāda tas laiks, kurā Jūs varētu apmeklēt nodarbības, lai mēs varam izveidot Jums ērtu nodarbību grafiku.

 

Lai apmācības ritētu visaugstākajā kvalitātē, sākumā Jūsu valodas zināšanas pārbaudīs mūsu viespasniedzējs. Tādā veidā Jūsu angļu valodas zināšanas un iemaņas tiks novērtētas objektīvi un Jums tiks piedāvāta tāda angļu valodas apmācības grupiņa, kas vislabāk derēs Jūsu valodas attīstīšanai. Lai pārbaudītu savas angļu valodas zināšanas, Jums ir jāpiesakās mūsu bezmaksas konsultācijai Jums ērtākajā laikā. 

 

Nodarbību sākums un pieteikšanās kursam šeit.

Vai Jums ir kādi jautājumi par kursu? Droši zvaniet vai rakstiet mums! Būsim priecīgi sniegt atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem!

Jūsu svešvalodu un tulkojumu centrs "Lingua+ Rīga"

 

LV: Export as PDF Ieteikt draugam

Mēs Jums atzvanīsim
vienkārši norādiet savu telefona numuru

ESI PIRMAIS,
kas uzzin par mūsu piedāvājumiem!

   

Atsauksmes

"Liels paldies! Ļoti labi kursi. Obligāti rekomendēsu saviem draugiem. Pasniedzēja - super, malacis!"

Aleksejs,
par norvēģu vaodas kursu iesācējiem
lasīt vairāk
   

Partneri

autoprofit.lv akvafors.lv Video kamerasVideo kameras