Sagatavošana IELTS eksāmeniem.

Sagatavošanās IELTS eksāmenam

IELTS  vai International English Language Testing System (Starptautiskā angļu valodas eksaminācijas sistēma) — pasaulē visvairāk pieprasītais starptautiskais eksāmens angļu valodā. Šī sistēma ir izstrādāta, lai novērtētu angļu valodas zināšanu līmeni tiem, kas vēlas strādāt un attīstīt savu karjeru, imigrēt, kā arī mācīties angliski runājošās valstīs vai Latvijā.

  • Kāpēc izvēlēties IELTS?

IELTS testa rezultātus atzīst vairāk nekā 6000 dažādu  valstu universitātes, valsts iestādes un profesionālās institūcijas 120 pasaules valstīs.  Amerikas Savienotajās Valstīs IELTS testu šobrīd atzīst vairāk nekā 3500 institūcijas, to skaits aizvien aug. 

  • No kā sastāv IELTS?
  •  IELTS testā liela uzmanība tiek pievērsta, lai valodas prasmes tiktu novērtētas taisnīgi un cik vien iespējams atbilstoši reālajām dzīves situācijām.  IELTS testam ir 4 daļas:
  • - klausīšanās (Listening Comprehension)
  • - lasīšana (Reading Comprehension)
  • - rakstīšana (Writter Comprehension)
  • - pārrunas (Interview)

Pastāv 2 IELTS eksāmena formāti:
-Academic (akadēmiskais) – paredzēts tiem, kuri vēlas studēt angļu valodā kādā no starptautiskajām augstskolām vai citām mācību iestādēm.
-General Training (vispārējais) – paredzēts tiem, kuri dodas uz ārzemēm strādāt vai pārceļas uz patstāvīgu dzīvošanu.

  • Zināšanu novērtējums un eksāmena rezultāti.

IELTS eksāmena novērtēšana notiek pēc deviņu baļļu sistēmas, kur viens nozīmē ”nav zināšanu” un deviņi – ”eksperts”. Stūdijām ārvalstīs vai imigrācijai bieži vien nepieciešams vērtējums 6-7 balles. Rezultāti tiek paziņoti 13 dienu laikā pēc eksāmena kartošanas un ir dērīgi 2 gadus.   

  • Kur un kad kārtot IELTS eksāmenu?

Latvijā IELTS eksāmeni notiek tikai vienā vietā – Baltic Council for International Education – un vidēji divas reizes mēnesī. Šo eksāmenu ir iespējams kārtot, cik vien bieži vēlaties, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Sīkāku informāciju par IELTS testa datumiem un norises laikiem var iegūt no mājas lapas www.balticcouncil.

  • Sagatavošanas IELTS eksāmenam valodu centrā ”Lingua Riga”

+ Intensīvais kurs ar 6 akademiskām  stundām nedēļā.
+ Kursa garums ir 36 akadēmiskās stundas (6 nedēļas)
+ Nodarbības notiek nelielās grupās līdz 12 cilvēkiem.

+ Nodarbībās tiek izmantoti visdažādākie mācību materiāli: grāmatas, uzdevumu krājumi, audio un video materiāli, preses izdevumi
+ Kursu pasniedzējai ir liela pieredze audzēkņu veiksmīgai sagatavošanai starptautiskajam angļu valodas eksāmenam IELTS.
Pasniedzēja seko, lai katrs audzēknis pēc kursa pabeigšanas spētu nokārtot eksāmenu atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām.
+ Pirms sākt mācības, Jums būs  jāveic angļu valodas zināšanu pārbaudes tests, kurā jāiegūst vismaz Intermediate līmenis. Ja Jūsu zināšanas neatbilst šim līmenim, mēs piedāvāsim Jums apgūt vispārējo angļu valodas mācību kursu grupās vai individuāli un iegūt Intermediate līmeni.

Pilna kursa cena ir 131Ls kopā ar visiem mācību materiāliem.

Kursa programmā ietilpst:
+ Valodas uztvere uz dzirdi - sagatavošanās klausīšanās daļai
+ Pareizās un nepieciešamās informācijas atlase tekstā un tās precīzā izpratne -
sagatavošanās lasīšanas daļai
+ Dažādu gramatisku struktūru izmantošana un daudzveidīgu teikumu veidošana, struktūra, argumentācija un savu domu paušana sacerējumā-
sagatavošanās rakstīskai daļai
+ Sarunvalodas iemaņu uzlabošana, eksāmena tēmu analīze, nepieciešamās un lietderīgās leksikas izmantošana runā, domu izklāsts par dažādām tēmām -
sagatavošanās runāšanas daļai

Lai uzzinātu sīkāko informāciju un pieteikties kursam, aizpildiet ONLINE pieteikšanas formu vai zvaniet pa tālr. 27659583,  un rakstiet mums uz epastu info@linguaplusriga.com

 

 


Mēs Jums atzvanīsim
vienkārši norādiet savu telefona numuru

ESI PIRMAIS,
kas uzzin par mūsu piedāvājumiem!

   

Atsauksmes

"Liels paldies! Ļoti labi kursi. Obligāti rekomendēsu saviem draugiem. Pasniedzēja - super, malacis!"

Aleksejs,
par norvēģu vaodas kursu iesācējiem
lasīt vairāk
   

Partneri

autoprofit.lv akvafors.lv Video kamerasVideo kameras