Augstākā izglītība Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā

Studēt Skandināvijas valstīs šodien ir ne tikai prestiži, bet arī perspektīvi un  daudzos aspektos tālredzīgi. Izglītība Skandināvijā ir augsti novērtēta visā pasaulē un jebkurš students, kurš aizsāka mācības Skandināvijā, paver sev plašu iespēju un karjeras izaugsmes klāstu. Kā arī visi, kas aizsāka studijas Skandināvijas valstīs, var viegli turpināt mācības ne tikai izvēlētajā valstī, bet arī visā Eiropā un ASV.

 

Mūsdienās ir vērojama tendence, ka darba tirgū biežāk un biežāk nepieciešami speciālisti, kas pārvalda vismaz vienu skandināvu valodu un  savu dzīves pieredzi Skandināvijas valstīs.

Augstākā izglītība Skandināvijā nozīmē:

  • Bezmaksas studijas
  • Kvalitatīva apmācība
  • Jauni draugi un paziņas
  • Mācību un darba pieredze
  • Jaunas perspektīva
  • Gaišas nākotnes un laba darba garants

Mācību centrs „Lingua+ Riga” piedāvā visiem 11. un 12. klases skolēniem jaunu iespēju iestāties Skandināvu valstu universitātēs uzreiz pēc vidusskolas absolvēšanas Latvijā.

Mēs esam izstrādājuši speciālu programmu, lai 8 mēnešu laikā katrs skolēns spētu apgūt izvēlēto valodu no pašiem pamatiem līdz tam līmenim, kas nepieciešams, lai veiksmīgi iestātos jebkurā Skandināvijas universitātē.

Lai varētu iestāties universitātē, nepieciešams nokārtot šādus eksāmenus:

  • Norvēģija – Bergenstesten
  • Zviedrija – TISUS
  • Dānija - Studieprøve

Visa kursa ilgums ir 240 akadēmiskās stundas, t.i. apmēram 8 mēneši.

Nodarbības notiks 3 reizes nedēļā. Vienas nodarbības ilgums – 135 minūtes (3 akad.st.).

Nodarbību laikā tiks apgūti un attīstīti visi valodas aspekti: gramatika, sarunvaloda, klausīšanās un lasīšanas prasmes, pareizrakstība.

Mūsu skolēni jau ir veiksmīgi nokārtojuši Bergenstesten, tādēļ mēs zinām, kā pareizi sagatavot mūsu skolēnus augstākminētajiem eksāmeniem.

Piedāvājam nodarbības kā ar vietējiem pasniedzējiem, kuri pārvaldā latviešu un krievu valodu, līdz ar to vislabāk varēs izskaidrot gramatikas materiālu, tā arī ar valodas nesējiem, lai trenētu sarunvalodu un atbrīvotu jebkuru no bailēm komunicēt jaunā valodā.

Nodarbību maksa: 2,50 Ls/akad.st. jeb 90 Ls mēnesī (ieskaitot visus nepieciešamos mācību materiālus, dokumentu tulkojumus un sagatavošanu, lai iestātos universitātē, kā arī visas konsultācijas, kursa sniedza mūsu audzēkņiem).

Tā kā mūsu kolektīva pasniedzēji un administrācija ir paši dzīvojuši,mācījušies un strādājuši Skandināvijas valstīs, mēs palīdzēsim mūsu skolēniem izvēlēties universitātes pēc savas pieredzes, kur viņi varētu izmācīties tās specialitātes, par kurām ir sapņojuši. Studiju programmu klāsts Skandināvijas valstīs ir ļoti plašs, Jūsu bērni var izvēlēties tādas programmas kā „režisors”, „fotogrāfs televīzijas raidījumos” un citas, kuras Lativijā ir piedāvātas ļoti maz vai pavisam nepiedāvātas.

Zvaniet mums un rakstiet, lai mēs varētu sarunāt dienu un laiku, kad Jūs varētu iebraukt pie mums ofisā un mēs varētu atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, kā arī atrast Jums vislabāko un ērtāko Jums apmācības variantu.

Mācību centrs "Lingua+ Rīga": Neesi viens no... Esi labākais.

LV: Export as PDF Ieteikt draugam

Mēs Jums atzvanīsim
vienkārši norādiet savu telefona numuru

ESI PIRMAIS,
kas uzzin par mūsu piedāvājumiem!

   

Atsauksmes

"Liels paldies! Ļoti labi kursi. Obligāti rekomendēsu saviem draugiem. Pasniedzēja - super, malacis!"

Aleksejs,
par norvēģu vaodas kursu iesācējiem
lasīt vairāk
   

Partneri

autoprofit.lv akvafors.lv Video kamerasVideo kameras