Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā kurss, cik ilgst, un kāda ir nodarbību intensitāte?

Maksa par kursiem ir no 144 līdz 235 Ls, atkarībā no izvēlēta kursa un Jūsu zināšanas līmeņa. Informāciju par attiecīga kursa maksu Jūs vienmēr varat atrast mūsu mājas lapas sadaļā “Mūsu cenas”. Viss kurss ilgst 48 akadēmiskas stundas (2-3 mēneši), nodarbību intensitāte ir 2-3 reizes nedēļā, pēc Jūsu pieprasījuma.

Kādas Jūs piedāvājat atlaides un vai ir iespēja maksāt pa daļām?

Mēs piedāvājam atlaides pensionāriem un studentiem 5% apmērā no kursa izmaksām, skolēniem10%. Mūsu skolā ir atlaižu programma “2+1=2”, kad trīs studenti var mācīties par cenu, kas ir domāta par diviem. Tāpat, ja Jūs atnāksiet ar draugu, Jūs varēsiet saņemt 10% atlaidi uz katru izvēlētu apmācību kursu. Zvanot mums pa telefonu, Jūs vienmēr varēsiet uzzināt kāds “īpašs piedāvājums draugiem” ir aktuāls dotajā brīdī! Mūsu centrā ir īpašs piedāvājums pastāvīgiem klientiem: mūsu studenti saņem 10% pastāvīgu atlaidi uz tālākizglītību mūsu skolā. Jo ilgāk Jūs pie mums mācīsieties, jo lielāku atlaidi Jūs saņemsiet! Ģimenes pakete: nāciet mācīties uz “Lingua + Riga” ar visu ģimeni, saņemiet 10% atlaidi uz katru izvēlēto kursu, un veiciet maksājumu uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Turklāt vairākas reizes mēnesī skolā „Lingua + Rīga” notiek valodas dienas, kad Jūs varat saņemt 40% atlaidi uz noteiktas svešvalodasapmācību.

Arī mūsu skolā ir vienreizīgie izdevīgie piedāvājumi, informāciju par kuriem Jūs vienmēr varat atrast mūsu mājas lapā. Maksu par kursu Jūs varat veikt pa daļām un Jums izdevīgo grafiku. Visas izmaksas ir iespējams sadalīt 4 daļās.

Kā notiek lekcijas?

Lekcijas notiek telpās, kas ir aprīkotas ar moderno audio un video tehniku, lai nodarbības būtu labāk pārskatāmas un interesantākas. Nodarbības vada kvalificēti pasniedzēji, kas tika apmācīti ārvalstīs un noteikti atradīs pieeju katram studentam, kā arī palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu maksimāli īsākā laikā. Bez tam, mūsu centrs atrodas Bizness Centrā „Barons Kvartāls”, kur ir auto stāvvieta: pirmā stunda – bezmaksas, nākama ar 50% atlaidi – 50 santīmi.

Ko es zināšu pēc kursa pabeigšanas?

Pēc kursa pabeigšanas, kā arī gala eksāmena rezultāta, Jūs saņemsiet sertifikātu ar mācību centra apgalvojumu, kas apliecina Jūsu svešvalodas zināšanas saskaņā ar Eiropas valodas zināšanas līmeņu sistēmu. Iegūtas zināšanas Jūs varēsiet viegli izmantot praksē, tādējādi uzlabojot Jūsu konkurētspēju.

Cik kvalificēti ir pasniedzēji?

Katrs mācību centrs runā par to, ka pie viņiem strādā labākie pasniedzēji. Un tas ir dabiski, jo visi vēlas parādīt savu labāko pusi. Bet Mūsu centrā patiešām strādā profesionālie un kvalificēti pasniedzēji, kuri dzīvoja tajās valstīs, kuru valodu tie māca. Tādēļ Mēs iemācīsim Jūs pareizai valodai, kas palīdzēs Jums Jūsu mērķu īstenošanā. Mūsu pasniedzēju radošais potenciāls un vēlme dalīties ar savām zināšanām kopā ar personisku pieskārienu, palīdzēs Jums apgūt nepieciešamo valodu pēc iespējas īsākā laikā.

Mēs Jums atzvanīsim
vienkārši norādiet savu telefona numuru

ESI PIRMAIS,
kas uzzin par mūsu piedāvājumiem!

   

Atsauksmes

"Liels paldies! Ļoti labi kursi. Obligāti rekomendēsu saviem draugiem. Pasniedzēja - super, malacis!"

Aleksejs,
par norvēģu vaodas kursu iesācējiem
lasīt vairāk
   

Partneri

autoprofit.lv akvafors.lv Video kamerasVideo kameras