Business English

Uzlabojiet saskarsmi ar saviem biznesa partneriem! 

"Lingua Plus Rīga" piedāvā speciālu lietišķās angļu valodas kursu Business English ar viespasniedzēju visiem, kas strādā ar ārzemju partneriem.

Kurss ir izstrādāts tā, lai pēc kursa pabeigšanas Jūs varētu sazināties ar saviem partneriem gan rakstveidā (epastos un vēstulēs), gan mutvārdos pa telefonu, kā arī klātienē.

Kursa laikā Jūs apgūstat jaunākās tehnikas, kā visefektīvāk atbildēt uz Jūsu partneru korespondenci, kā arī maksimāli rezultatīvi ar viņiem veikt pārrunas. Kursa gaitā Jūs pielietojat lietišķās angļu valodas leksiku, attīstāt savas prasmes uztvert un saprast lietišķo angļu valodu gan klausīšanās, gan lasīšanas uzdevumos. Mūsu viespasniedzējs iemācīs Jums ne tikai, kā labāk uzlabot Jūsu komunikāciju ar esošiem partneriem, bet arī kā piesaistīt jaunus klientus, izmantojot iegūtās zināšanas un iemaņas.  

Viss kurss ilgst tikai pusotru mēnesi. Kursus pasniedz augsti kvalificēts viespasniedzējs, kuram ir starptautisks TESOL sertifikāts. Pasniedzējs ir pieredzējis lietišķās angļu valodas pasniegšanā, kā arī viņam ir augsta motivācija un īsts talants nodot savas zināšanas studentiem, kas atspoguļojas mūsu studentu augstos rezultātos pēc kursa pabeigšanas. 

Kurss tiek izstrādāts pēc speciālas programmas, kur uzsvars likts tieši uz saskarsmes uzlabošanu lietišķajā angļu valodā.  

Piedāvājam apmācību nelielās grupās (maksimālais cilvēku skaits grupā - 10 cilvēki). Tādēļ katram audzēknim veltām daudz uzmanības un katra audzēkņa sasniegumi mums ir nozīmīgi.

Nodarbībās tiek izmantoti visdažādākie mācību materiāli: grāmatas, uzdevumu krājumi, audio un video materiāli, preses izdevumi, kas speciāli atvesti no ārzemēm.

Nodarbības norisinās 3 reizes nedēļā darba dienu vakaros un rītos. Viena nodarbība ilgst 90 minūtes. Par nodarbību laikiem un dienām kursa dalībnieki vienojas pirmajā tikšanās reizē, lai visiem ir ērti tās apmeklēt.

Zvaniet un pierakstieties uz nodarbībām jau tagad! :)

Mācību centrs "Lingua+ Riga": Neesi viens no .. Esi labākais.

LV: Export as PDF Ieteikt draugam

Mēs Jums atzvanīsim
vienkārši norādiet savu telefona numuru

ESI PIRMAIS,
kas uzzin par mūsu piedāvājumiem!

   

Atsauksmes

"Liels paldies! Ļoti labi kursi. Obligāti rekomendēsu saviem draugiem. Pasniedzēja - super, malacis!"

Aleksejs,
par norvēģu vaodas kursu iesācējiem
lasīt vairāk
   

Partneri

autoprofit.lv akvafors.lv Video kamerasVideo kameras